Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home Opinie słuchaczy

Świetna atmosfera zajęć, doświadczeni i zawsze pomocni lektorzy, możliwość zawierania nowych znajomości, wiedza, która zostaje w głowie i oczywiście zawsze uśmiechnięta Pani Ela, to tylko niektóre z powodów dla których polecam gorąco tę szkołę językową ;)

 

04/06/2018
Karolina Urban


Bardzo polecam zajęcia języka angielskiego prowadzone przez Pana Jurka - nie dość, że Pan Jurek świetnie i w interesujący sposób uczy, to dodatkowo motywuje do działania, do ciągłego rozwoju i zachęca do poszerzania horyzontów. Razem z moim współtowarzyszem zajęć, serdecznie polecamy lekcje z Panem Jurkiem, a sobie samym - życzy tylko takich nauczycieli na swojej drodze. Od Pana Jurka lektorzy powinni się uczyć :)

 

05/09/2016
Magdalena Kurdel


Znakomita szkoła językowa, wysoki poziom nauczania. Świetne wyniki osiągane przez moją córkę sprawiły że i ja zdecydowałem się tam uczęszczać. Trafiłem na pana Jurka - lektora języka angielskiego i to był strzał w dziesiątkę. Niekonwencjonalny i nie sztampowy sposób przekazywania wiedzy. Szczerze polecam SK

 

16/06/2016
Sławomir Kostrzyński


2015/2016 rok Francuzki Moim zdaniem wcale bym nie wyobrażała soboty bez Francuskiego. Godzina ok. Minusów nie mam gdzie przyczepić. Lekcje po godzinę. nie za dużo nie za mało. Uczymy się bawiąc. Mi Francuski z panią Anną Kopczyńską tak się podobały, że wytrwam wszystkie poziomy nauki, aby tylko się z nią uczyć. Polecam ten język, troszeczkę trudny, ale pani Anna ułatwia zapamiętywanie. Dzięki za wszystko, pani Anu :)

 

05/06/2016
Ola Łuciuk


Bardzo polecam tą szkołę, przy odrobinie wysiłku można znacząco poprawić swoje umiejętności językowe. No i przede wszystkim bardzo sympatyczna kadra :-)

 

31/05/2016
Adam Żmuda


Rok 2015 dobiegł końca i dziękuję za ten rok cudownej kadrze Ośrodka Lingwistycznego w Piasecznie. Dzięki wspaniałym wymagającym lektorom Pani Beacie Dobrowolskiej oraz Pani Jerzemu Rewersowi zdałam FCE. Dziękuję Pani Eli i Panu Włodkowi za stworzenie przyjaznej atmosfery i bogatej biblioteki. Czas na kolejny cel - Jestem w trakcie PRE - CAE gdyż nikt w ośrodku nie pozwala nam spocząć na laurach. Ośrodek Lingwistyczny w Piasecznie to prosta pewna droga do sukcesu dla każdego kto chce go osiągnąć.

 

02/01/2016
Irmina Wieczorek


To była nasza 4! szkoła językowa. Po roku nauki mogę powiedzieć ,że nareszcie znaleźliśmy odpowiednie miejsce. Piotrek przez rok uporządkował gramatykę , której uczy się głównie w grach, ćwiczeniach w parach więc jest nacisk na mówienie i umiejętność komunikowania się a nie w oderwaniu od realiów robiąc dziesiątki monotonnych przykładów. Grupy dostosowane wiekowo, podręczniki ciekawe, lektorzy indywidualnie podchodzą do dzieci- bardzo mili i przyjaźni ale też wymagający i konsekwentni . Gdy syn chorował dostawał materiały i lektorka po zajęciach gratisowo pomagała nadrobić materiał. Bardzo przyjazna i profesjonalna atmosfera.Bardzo polecam wymagającym !

 

23/09/2015
Elzbieta Czapla1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Dodaj referencje
*Pola obowiązkowe
Nazwisko:*
Imie:*
Adres email:*
O Tobie:
Miejsce zamieszkania:
Adres twojej strony internetowej:
Komentarz:*