Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home Opinie słuchaczy

Zawsze wspaniale wspominam czasy w Lingwiscie i z checia odwiedzam Pania Ele i Pana Wlodka nawet jesli uplynelo 8 lat. Wiele sie nauczylam przez 3 lata lekcji w Lingwiscie i to umozliwilo mi wyjechac i spedzic ostatnie 8 lat za granica. Mozna powiedziec, ze to dzieki Osrodkowi Lingwistycznemu mogly sie spelnic moje marzenia zycia za granica. Pozdrowienia dla Pani Marty i Pani Julity, wspaniale osoby ze swietna aura :)

 

16/09/2020
anna kozlowska


Bardzo miła, rodzinna atmosfera już od samego wejścia panuje w szkole językowej dzięki Pani Eli. Świetnie dobrana grupa językowa oraz wspaniała nauczycielka prowadząca grupę Pani Beata. Pełna satysfakcja z ukończonego kursu angielskiego CAE i chętnie każdemu polecam! Szkoła wzorowo poradziła sobie z zajęciami stacjonarnymi i online!

 

08/09/2020
Piotr Kalbarczyk


Dzięki nauce angielskiego w ośrodku (praktycznie moje początki z angielskim zaczęły się właście tu), zdawałem rozszerzoną maturę z angielskiego. Potem dzięki znajomości języka, udało mi się wyjechać na stypendium programu Erasmus w latach 2013-2014. Pozwoliło mi to w efekcie napisać pracę licencjacką po angielsku, a następnie podejść do egzaminu IELTS, aby aplikować na europejskie uczelnie. Patrząc na moje doświadczenia, nauka angielskiego w tym ośrodku pozwoliła mi na dużo więcej niż bym się spodziewał (nie tylko praca, albo wycieczki), ale także na uzyskanie dyplomu z uczelni zagranicznej. Bardzo polecam!

 

24/09/2019
Andrzej Wyszkowski


Bardzo fajny ośrodek. Korzystały tam z nauczania moje dzieci i ja korzystam. Wspaniali Nauczyciele i atmosfera sprzyjająca temu żmudnemu procesowi. Oczywiście, energetyczna, wspaniałomyślna i uśmiechnięta Pani Ela rekompensuje wszystkie trudności i dodaje otuchy :-)Polecam .... każdy znajdzie coś dla siebie ...

 

18/06/2019
Wiesław Kuchta


bardzo fajny angielski z panią paulina polecam fiip dziak i szymon kultys

 

17/06/2019
filip dziak


bardo lubię te Szkołę nauczyłam się tu wiele wszystkie panie są wspaniałe Pani Ela zaprasza nas do zabawy w słówka gdie ucze się więcej nauka tutaj jest super jeżeli w Szkole mam test z Angielskiego panie przygotują mi kary pracy uwielbiam tu się uczyć

 

12/06/2019
julia bojanczyk


Polecamy dajemy 5 gwiazdek. Jesteśmy wolni, możemy iść~~

 

12/06/2019
Szymon Kaliński1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Dodaj referencje
*Pola obowiązkowe
Nazwisko:*
Imie:*
Adres email:*
O Tobie:
Miejsce zamieszkania:
Adres twojej strony internetowej:
Komentarz:*