Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home Opinie słuchaczy

Nigdy nie chciałam chodzić na dodatkowe zajęcia, jednak na te lekcje przychodzę z ogromnym uśmiechem. Zajęcia są ciekawe, urozmaicone, a Pani Paulina zawsze cierpliwa i pomocna. Dzięki tym lekcjom udało mi się dostać to wymarzonej szkoły. Polecam z całego serca!

 

11/06/2019
Julia Stachurska


Jestem absolwentem Ośrodka Lingwistycznego w Piasecznie. Uczęszczalem na kursy j. angielskiego i j. niemieckiego. Dzięki zdobytej tu wiedzy mogę spełniać swoje marzenia. Obecnie wyjeżdżam do Niemiec do pracy w charakterze fizjoterapeuty zgod\nie z moim wykształceniem. Super nauka!, super lektorzy!, super atmosfera!, Super pani Elzunia!, super pan Włodek!. Szczerze polecam, najlepsza szkołajęzykowa!!!!!!!!!!!!!!

 

29/05/2019
Wojciech Kajetaniak


Lubię pana Włodzia oraz Panią Elę. Lubię pana Artura. Jest fajnie. Wrócę we Wrześniu.

 

28/05/2019
Jakub Kubel
Jestem czlowiekiem

Bardzo polecam szkołę. Lektorzy z jakimi miałam okazję mieć zajęcia bardzo kompetentni, życzliwi. Polecam szkołę z całego serca :)

 

15/05/2019
Edyta Celej
angielski intermediate plus

Lekcje są bardzo ciekawe, miła atmosfera, bardzo miła i pomocna Pani Ela organizuje bardzo fajne konkursy z bardzo mega nagrodami, uczniowie bardzo wartościowi, ambitni, otwarci na nowe znajomości pragnący pogłębiać swoje zainteresowanie. Przyjaźnie które tutaj zawarłam będą mi towarzyszycie (pewnie) na całe życie.

 

09/05/2019
grupa  pani Marty


ewolucja fajne bardzo fajne i najlepsze na całym świecie fajne zajęcia fajna pani i fajnie się uczyć polecam jest do nauczenia dużo języków nie no ja nie wiem jak to jeszcze opisać opisze to tak xd :] podoba mi się poprostu the end xd albo nie xd najlepsza szkoła nauki języków na świecie dziękuję za przeczytanie komentarza pozdrawiam the end xd:]]]]]]

 

30/04/2019
jan szewczuk


Na zajęcia z angielskiego przychodzę od małego :) Obecnie jestem w drugiej klasie liceum i przygotowuję się do CAE. Lekcje zawsze, bez względu na lektora są ciekawe i można z nich bardzo dużo wynieść. Atmosfera zarówno na lekcjach jak i w recepcji zawsze jest cudowna. Zdecydowanie polecam każdemu, bez względu na wiek i poziom!

 

30/04/2019
Alicja Mękal1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Dodaj referencje
*Pola obowiązkowe
Nazwisko:*
Imie:*
Adres email:*
O Tobie:
Miejsce zamieszkania:
Adres twojej strony internetowej:
Komentarz:*