Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home Opinie słuchaczy

Dziękuję za zaangażowanie i wsparcie cudownej prowadzącej zajęcia P. Marcie Król :) Polecam naukę w ośrodku lingwistycznym!

 

26/04/2019
Edyta Lenart


Chodzę od 3 lat i jestem zadowolony z lekcji. Bardzo miła atmosfera i ciekawe lekcje. Na początku chodziła moja mama, później zapisała mnie, a teraz namówiliśmy tatę, który też jest zadowolony z lekcji. Tyle słówek ile nauczyłem się z panią Elą podczas Wielkiej Gry nie nauczyłem się przez sześć lat.

 

26/04/2019
Dominik Krzyszczuk


Bardzo lubię chodzić tu na angielski, ponieważ jest niesamowicie miła atmosfera. Zawsze po lekcji angielskiego w moim przypadku z panią Pauliną gramy u Pani Eli w słówka. Chodziłam tu kiedyś było to dwa lata temu i postanowiłam tu wrócić, i na razie nie mam ochoty przestawać się uczyć.

 

26/04/2019
Pola i Cyprian Rybak


Bardzo miła atmosfera zajęć, ciekawy sposób ich prowadzenia, małe grupy ułatwiają komunikacje z lektorem, zawsze przyjemna nauka, mamy fajną panią, która odpowiada na wszystkie nasze pytania, zawsze miła i uśmiechnięta pani Ela.

 

26/04/2019
Olek Jeżowski


Świętna zabawa na lekcjach języka angielskiego. Mamy wspaniałą panią, jesteśmy zgraną grupą. Bardzo mi się podoba. Julka

 

26/04/2019
Julia Błazik


Świetna atmosfera zajęć, doświadczeni i zawsze pomocni lektorzy, możliwość zawierania nowych znajomości, wiedza, która zostaje w głowie i oczywiście zawsze uśmiechnięta Pani Ela, to tylko niektóre z powodów dla których polecam gorąco tę szkołę językową ;)

 

04/06/2018
Karolina Urban


Bardzo polecam zajęcia języka angielskiego prowadzone przez Pana Jurka - nie dość, że Pan Jurek świetnie i w interesujący sposób uczy, to dodatkowo motywuje do działania, do ciągłego rozwoju i zachęca do poszerzania horyzontów. Razem z moim współtowarzyszem zajęć, serdecznie polecamy lekcje z Panem Jurkiem, a sobie samym - życzy tylko takich nauczycieli na swojej drodze. Od Pana Jurka lektorzy powinni się uczyć :)

 

05/09/2016
Magdalena Kurdel1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Dodaj referencje
*Pola obowiązkowe
Nazwisko:*
Imie:*
Adres email:*
O Tobie:
Miejsce zamieszkania:
Adres twojej strony internetowej:
Komentarz:*