Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home Materiały szkoleniowe
Materiały szkoleniowe PDF Drukuj

Na wszystkich poziomach korzystamy z najlepszych materiałów dostępnych na rynku, podręczników
dostosowanych do potrzeb słuchaczy, jak również materiałów dodatkowych prezentujących różnorodność
języków (prasa, film, muzyka), dzięki czemu zajęcia są interesujące i urozmaicone, a przede wszystkim przynoszą efekty i zadowolenie.

Uczymy z książek rekomendowanych przez MEN. Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi wydawnictwami mi.n. MacMillan, Lingman, Oxford, Cambridge, Cornelsen, Hueber, PWN,  tak więc zawsze jesteśmy na bieżąco, a Państwo macie gwarancję, że materiały wykorzystywane prez nas są najlepsze. Podręczniki oparte są na badaniach - uwzględniających aspekty regionalne - przeprowadzanych wśród studentów na całym świecie. Każda lekcja zaplanowana jest tak, by dać uczącym możliwość płynnego posługiwania się językiem na aktualnym poziomie zaawansowania.

Rezultaty łatwo jest dostrzec: zajęcia są urozmaicone i interesujące, a co najważniejsze, przynoszą naszym studentom wymierne efekty i zadowolenie

 

Polls

Co jest naj Naj NAJ w naszym Ośrodku?
 

Referencje

Rok 2015 dobiegł końca i dziękuję za ten rok cudownej kadrze Ośrodka Lingwistycznego w Piasecznie. Dzięki wspaniałym wymagającym lektorom Pani Beacie Dobrowolskiej oraz Pani Jerzemu Rewersowi zdałam FCE. Dziękuję Pani Eli i Panu Włodkowi za stworzenie przyjaznej atmosfery i bogatej biblioteki. Czas na kolejny cel - Jestem w trakcie PRE - CAE gdyż nikt w ośrodku nie pozwala nam spocząć na laurach. Ośrodek Lingwistyczny w Piasecznie to prosta pewna droga do sukcesu dla każdego kto chce go osiągnąć.


Irmina Wieczorek


Zobacz inne