Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home Materiały szkoleniowe
Materiały szkoleniowe PDF Drukuj

Na wszystkich poziomach korzystamy z najlepszych materiałów dostępnych na rynku, podręczników
dostosowanych do potrzeb słuchaczy, jak również materiałów dodatkowych prezentujących różnorodność
języków (prasa, film, muzyka), dzięki czemu zajęcia są interesujące i urozmaicone, a przede wszystkim przynoszą efekty i zadowolenie.

Uczymy z książek rekomendowanych przez MEN. Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi wydawnictwami mi.n. MacMillan, Lingman, Oxford, Cambridge, Cornelsen, Hueber, PWN,  tak więc zawsze jesteśmy na bieżąco, a Państwo macie gwarancję, że materiały wykorzystywane prez nas są najlepsze. Podręczniki oparte są na badaniach - uwzględniających aspekty regionalne - przeprowadzanych wśród studentów na całym świecie. Każda lekcja zaplanowana jest tak, by dać uczącym możliwość płynnego posługiwania się językiem na aktualnym poziomie zaawansowania.

Rezultaty łatwo jest dostrzec: zajęcia są urozmaicone i interesujące, a co najważniejsze, przynoszą naszym studentom wymierne efekty i zadowolenie

 

Polls

Co jest naj Naj NAJ w naszym Ośrodku?
 

Referencje

Polecam zajęcia! Moją lektorką byla pani Julita Szymańska. Super intensywne zajęcia,porządnie przerabialiśmy cały materiał, zagadnienia egzaminacyjne, dużo testów, prac domowych -ale pani Julita ma duże poczucie humoru i wszystko jest zawsze w bardzo przyjaznej zabawnej atmosferze . Zawsze wszystko rewelacyjnie przygotowane, dużo dodatkowych materiałow, bardzo dobry kontakt ( zawsze można o coś dopytać, nie ma "głupich pytan" :) ) duże wspracie przed testami.Widać ,że bardzo jej zależy na uczniach i lubi to co robi ;) Najlepszy nauczyciel jakiego miałam! (czasem przynosiła nam ciasteczka , które sama upiekła , jak super napisaliśmy test :))


P Ola


Zobacz inne