Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home Materiały szkoleniowe
Materiały szkoleniowe PDF Drukuj

Na wszystkich poziomach korzystamy z najlepszych materiałów dostępnych na rynku, podręczników
dostosowanych do potrzeb słuchaczy, jak również materiałów dodatkowych prezentujących różnorodność
języków (prasa, film, muzyka), dzięki czemu zajęcia są interesujące i urozmaicone, a przede wszystkim przynoszą efekty i zadowolenie.

Uczymy z książek rekomendowanych przez MEN. Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi wydawnictwami mi.n. MacMillan, Lingman, Oxford, Cambridge, Cornelsen, Hueber, PWN,  tak więc zawsze jesteśmy na bieżąco, a Państwo macie gwarancję, że materiały wykorzystywane prez nas są najlepsze. Podręczniki oparte są na badaniach - uwzględniających aspekty regionalne - przeprowadzanych wśród studentów na całym świecie. Każda lekcja zaplanowana jest tak, by dać uczącym możliwość płynnego posługiwania się językiem na aktualnym poziomie zaawansowania.

Rezultaty łatwo jest dostrzec: zajęcia są urozmaicone i interesujące, a co najważniejsze, przynoszą naszym studentom wymierne efekty i zadowolenie

 

Polls

Co jest naj Naj NAJ w naszym Ośrodku?
 

Referencje

ktoś mi polecił ten ośrodek, mówiąc że szybko przygotuja mnie do egzaminu.nie wierzyłam jak pewnie większość na początku.wystarczył jeden telefon do Pani Eli i już byłam zapisana. kurs w dogodnych godzinach,prowadzący dostosowuje się do potrzeb grupy, duże doświadczenie i masa praktycznych informacji jak dobrze przygotować sie do egzaminu. Cała masa testów, porad, sposobów jak sobie poradzić w trunych sytuacjach.Nic wiecej nie jest potrzebne poza pracą własną w domu rzecz jasna i sukces murowany :-) i płatności dogodnie rozłożenie.


Maja K


Zobacz inne