Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home Materiały szkoleniowe
Materiały szkoleniowe PDF Drukuj

Na wszystkich poziomach korzystamy z najlepszych materiałów dostępnych na rynku, podręczników
dostosowanych do potrzeb słuchaczy, jak również materiałów dodatkowych prezentujących różnorodność
języków (prasa, film, muzyka), dzięki czemu zajęcia są interesujące i urozmaicone, a przede wszystkim przynoszą efekty i zadowolenie.

Uczymy z książek rekomendowanych przez MEN. Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi wydawnictwami mi.n. MacMillan, Lingman, Oxford, Cambridge, Cornelsen, Hueber, PWN,  tak więc zawsze jesteśmy na bieżąco, a Państwo macie gwarancję, że materiały wykorzystywane prez nas są najlepsze. Podręczniki oparte są na badaniach - uwzględniających aspekty regionalne - przeprowadzanych wśród studentów na całym świecie. Każda lekcja zaplanowana jest tak, by dać uczącym możliwość płynnego posługiwania się językiem na aktualnym poziomie zaawansowania.

Rezultaty łatwo jest dostrzec: zajęcia są urozmaicone i interesujące, a co najważniejsze, przynoszą naszym studentom wymierne efekty i zadowolenie

 

Polls

Co jest naj Naj NAJ w naszym Ośrodku?
 

Referencje

Dzięki nauce angielskiego w ośrodku (praktycznie moje początki z angielskim zaczęły się właście tu), zdawałem rozszerzoną maturę z angielskiego. Potem dzięki znajomości języka, udało mi się wyjechać na stypendium programu Erasmus w latach 2013-2014. Pozwoliło mi to w efekcie napisać pracę licencjacką po angielsku, a następnie podejść do egzaminu IELTS, aby aplikować na europejskie uczelnie. Patrząc na moje doświadczenia, nauka angielskiego w tym ośrodku pozwoliła mi na dużo więcej niż bym się spodziewał (nie tylko praca, albo wycieczki), ale także na uzyskanie dyplomu z uczelni zagranicznej. Bardzo polecam!


Andrzej Wyszkowski


Zobacz inne