Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home Kursy językowe
Kursy językowe PDF Drukuj

Zapisy na zajęcia odbywają się w siedzibie Szkoły:

 • od poniedziałku do piątku w godzinach: 15.00-20.00
 • w soboty w godzinach: 9.00-13.00

Zapisać można się osobiście, telefonicznie, bądź za pośrednictwem formularza na naszej stronie internetowej która znajduje się tutaj.

Uczymy zarówno w Naszym Ośrodku, jak i w: Szkole Podstawowej nr 5 w Piasecznie, przy ul. Szkolnej 14 i Gimnazjum nr 1, przy ul. ul. Sikorskiego 20 oraz w siedzibach firm i instytucji.

Nasze kursy szyjemy na miarę! Zależy nam na tym,aby Nasi Słuchacze byli zadowoleni i zyskali maksimum korzyści płynących z uczestnictwa w zajęciach. Jeśli nie jesteś pewien czy ze względu na pracę, częste wyjazdy bądź małe dziecko będziesz mógł uczestniczyć w zajęciach w grupie, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. Postaramy się dostosować naszą ofertę do Twoich potrzeb.

Poza standardowymi kursami, oferujemy również zajęcia raz w tygodniu po 3 godz. lekcyjne, weekendowe, zmianowe, a także intensywne - nawet codziennie. Zawsze - nawet już po rozpoczęciu semestru istnieje możliwość zmiany grupy na indywidualną prośbę ucznia bądź sugestię lektora. Istnieje też możliwość utworzenia grupy mniejszej niż 5 osób.

W naszej ofercie są również zajęcia indywidualne, prowadzone w oparciu o program specjalnie przygotowany dla potrzeb zainteresowanego słuchacza.

Nasze grupy specjalnych życzeń to m.in.: same Panie tylko raz w tygodniu i tylko kulturalne rozmowy po hiszpańsku, grupa weekendowych miłośników angielskiego w bardzo dużych dawkach, grupa zmianowa, raz rano, raz wieczorem.

Słownictwo biznesowe, prawnicze, medyczne i wiele innych nie mają dla nas tajemnic.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

 

 

Cennik: Tutaj

 

 

Zakwalifikowanie do grupy o odpowiednim stopniu zaawansowania odbywa się zawsze 4-stopniowo:

 1. rozwiązanie bezpłatnego testu kwalifikacyjnego
 2. rozmowa z Kierownikiem ds. Kursów Językowych (określenie celów nauki, wybór najodpowiedniejszego sposobu nauczania)
 3. rozmowa z lektorem
 4. wywiad po pierwszych zajęciach

W przypadku dzieci poziom zaawansowania oceniany jest również na podstawie rozmowy z rodzicami.

 

Poziomy nauczania:

 1. początkujący (beginners)
 2. elementarny (elementary)
 3. podstawowy wyższy (upper elementary)
 4. średni - niższy (pre-intermediate)
 5. średni (intermediate)
 6. średni - wyższy (upper intermediate)
 7. zaawansowany (advanced)

 

 1. początkujący (Anfaengerstufe)
 2. średniozaawansowany (Mittelstufe)
 3. zaawansowany (fuer Fortgeschrittene)
 4. przygotowanie do egzaminu Zertifikat Deutsch

 

 1. Debutant
 2. Faux Debiutant
 3. Intermediaire
 4. Avance

 

 1. Livello Elementare
 2. Livello Intermedio
 3. Livello Medio
 4. Livello Superiore

 

 1. Nivel de iniciación
 2. Nivel elemental
 3. Nivel intermedio
 4. Nivel superior

 

 1. elementarny A1
 2. podstawowy A2
 3. progowy B1
 4. postprogowy B2
 5. C1- Osoba posługująca się językiem na tym poziomie rozumie znaczenie głównych wątków przekazu zawartego w złożonych tekstach na tematy konkretne i abstrakcyjne, łącznie z rozumieniem dyskusji na tematy techniczne z zakresu jej specjalności

6.  Osoba posługująca się językiem na tympoziomie może z łatwością zrozumieć praktycznie wszystko, co usłyszy lub przeczyta.

Nowości:

 • Bezpłatne konwersacje na każdym poziomie
 • Sobotni klub filmowy
 • Gratisowa biblioteczka
Poprawiony: środa, 04 sierpnia 2010 08:52
 

Polls

Co jest naj Naj NAJ w naszym Ośrodku?
 

Referencje

Chciałbym dołączyć swój głos do opinii o Ośrodku Lingwistycznym w Piasecznie. W mojej ocenie zasługuje on na piątkę. Dlaczego ? W Ośrodku rozpocząłem naukę języka angielskiego jako dorosły człowiek, praktycznie od zera, gdyż nie miałem tego przedmiotu w szkole. Lektorzy, którzy mnie uczyli przez kilka sezonów, osobę, która nie posiada zdolności językowych, doprowadzili do tego, że mogę swobodnie komunikować się w tym języku, zarówno prywatnie jak i w kontaktach zawodowych. W pewnym sensie rok 2015 był zwieńczeniem nauki, ponieważ zdałem FCE. Chcę podziękować za to Pani Eli, Panu Włodkowi - za tworzenie przyjaznych warunków do nauki, ale przede wszystkim Pani Beacie Dobrowolskiej, której profesjonalizm, zaangażowanie oraz otwartość na rozwiązywanie problemów ze zrozumieniem zawiłości językowych, zasługują na ogromny szacunek. Dodam, że mimo skończonej czterdziestki, nie powiedziałem ostatniego słowa i dalej zamierzam kontynuować naukę w OL, gdyż wiem, iż pomogą mi spełnić moje marzenie polegające na doskonaleniu biegłości w porozumiewaniu się językiem angielskim. Na koniec mojej opinii chcę podkreślić, iż w tej szkole językowej każdy znajdzie coś dla siebie, dziecko, nastolatek oraz osoba dorosła, a dzięki fantastycznej atmosferze, poznanym nowym koleżankom i kolegom, można odreagować stres życia codziennego przyswajając język obcy. Jurek


Jerzy Świątek


Zobacz inne