Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home Kursy dla firm
Kursy dla firm PDF Drukuj

Ośrodek Lingwistyczny od początku swojej działalności współpracuje z szeregiem firm w regionie w zakresie nauczania języków obcych. Nasza oferta znajduje uznanie z powodu niewygórowanych cen i doskonałej jakości.

Proponujemy naukę języka angielskiego różnymi metodami, dostosowanymi do osobistych preferencji słuchaczy, a także potrzeb oraz specyfiki pracy danej firmy. Wybór metody odbywa się na podstawie ustaleń z naszym doradcą edukacyjnym oraz po bezpłatnej lekcji pokazowej. Jesteśmy niezwykle elastyczni w zakresie godzin odbywanych zajęć. Bardzo dobrze wiemy, że największą zdolność przyswajania materiału posiadamy w godzinach rannych, przed rozpoczęciem pracy. Z tego powodu z niektórymi klientami spotykamy się już o 7.30 rano. Nie ma dla nas wyznań, którym nie potrafilibyśmy sprostać.

Naszą kadrę stanowią świetnie wykwalifikowani lektorzy. Z równą skutecznością poprowadzą zajęcia z języka ogólnego, jak i specjalistyczne konwersacje dla kadry zarządzającej.

Jesteśmy elastyczni przy ustalaniu zasad współpracy. Zajęcia mogą odbywać się zarówno w siedzibie Ośrodka, jak i w Państwa firmie. Jeszcze przed rozpoczęciem kursu pracodawca otrzyma do zaakceptowania szczegółowy spis tematów i zagadnień przewidzianych do realizacji na zajęciach. Ilość godzin, a tym samym cenę kursu, ustalimy podczas pierwszego spotkania. Na życzenie udostępnimy również informacje na temat frekwencji i postępów naszych kursantów.

Jeżeli są Państwo pracodawcami, którzy myślą o podniesieniu kwalifikacji swoich pracowników, zachęcamy do kontaktu z naszym Ośrodkiem. Dostosowując się do Państwa oczekiwań oraz bazując na naszym doświadczeniu, zorganizujemy kursy nauki języka obcego, które umożliwią sprawne posługiwanie się językiem w kontaktach z obcokrajowcami.

Będzie nam bardzo miło, jeśli również Państwa pracownicy powiększą grono uczestników naszych kursów językowych, aby mogli sprawnie porozumiewać się w języku obcym w życiu prywatnym i zawodowym

Referencje:

Do firm, w których uczyliśmy lub uczymy należą  :

 • Reynaers
 • Dr Irena Eris
 • Vipera Cosmetics
 • Bank Spółdzielczy w Piasecznie
 • Grunenthal Sp. z o.o.
 • Wektor
 • Alural Sp. z .o.o
 • Zakłady "Kruszwica"
 • Thomson Multimedia Polska Sp. z o.o.
 • Zakłay Elektronowe LAMINA S.A.
 • Finnforest Polska Sp. z o.o.
 • Paul Klacka Polska Sp. z o.o.
 

Polls

Co jest naj Naj NAJ w naszym Ośrodku?
 

Referencje

Zdecydowanie polecam Ośrodek Lingwistyczny wszystkim osobom zainteresowanym kontynuacją/rozpoczęciem nauki języków obcych. Już na samym początku olbrzymiej dawki motywacji dostarcza przemiła Pani Ela. Gdyby nie ona, to pewnie nie wybrałabym kursu kończącego się egzaminem. Pani Ela zawsze dysponuje pełnym zakresem informacji, co bardzo ułatwia współpracę. Lektorzy, z którymi miałam okazję współpracować są bardzo mili, profesjonalni i zawsze służą pomocą. Pan Jerzy nauczył mnie płynnego porozumiewania się w języku angielskim. Pani Beacie chciałam bardzo podziękować za wszystkie cenne wskazówki oraz za pomoc w przygotowaniu służbowych nagrań. Tak trzymać :)


Kaczanowska Karolina


Zobacz inne