Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home Certyfikaty Certyfikaty językowe
Certyfikaty językowe PDF Drukuj

Przy możliwościach jakie daje otwarcie zachodnich rynków pracy, znajomość języków to konieczność. Dzięki nim bez problemu znajdziemy pracę, ukończymy studia, a także zrobimy wrażenie na przyszłym pracodawcy. Określenie znajomości języka jako "dobra" czy "średniozaawansowana" już nie wystarczy - wymagane jest potwierdzenie. Posiadanie certyfikatu potwierdzającego znajomość języka obcego jest niezbędne.

Przeglądając oferty pracy renomowanych firm zagranicznych trudno znaleźć taką, która nie wymagałaby od kandydata płynnego władania przynajmniej jednym językiem obcym. Co więcej, większość certyfikatów, które można zdobyć w Polsce jest respektowana na całym świecie.
Nasza szkoła ma w swojej ofercie kursy przygotowawcze do wielu certyfikatów, wydaje również świadectwa ukończenia kursów.

Poniżej przedstawiamy egzaminy, do jakich możecie Państwo przygotować się w Naszym Ośrodku. Do najpopularniejszych należą FCE I CAE - języka angielskiego i ZD I ZMP - z języka niemieckiego. Możemy się poszczycić prawie 100% zdawalnością