Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home

Zawsze uśmiechnięta pani Ela, wspaniali nauczyciele, miła atmosfera, świetnie dobrane grupy. Czego tu jeszcze chcieć! ;-)

 

10/05/2011
Zuzia Kłagisz


chodzę tu już drugi rok i zajęcia są super! pani Ela zawsze każdego wita uśmiechem, a p. Basia świetnie uczy hiszpańskiego. jeśli się uczyć tego języka, to tylko z nią!

 

27/11/2010
Dorota W.


Wszyscy lektorzy są bardzo fajni, jednak najlepsza jest Pani Julita; *. Pani Julita jest osobą, która w każdym calu wypełniona jest radością i uśmiechem. Każda lekcja jest zawsze interesująca i pełna humoru. Kocham Panią Julitę, bo niedość, że ma super osobowość, to jeszcze potrafi nas zmotywować do nauki. ;* ;).

 

26/07/2010
Magda Czapska


w tym miejscu nauka języka jest cudowną przygodą, jak wszyscy uczęszczający tam na zajęcia wiedzą, iż atmosfera jest niesamowita. nigdy nie zamieniłabym tych zajęć na inne dodatkowe. pani Marzenka uczy nas języka, kóry będzie nam potrzebny ale też świetnie przygotowuje do fce(chociaż nikt nie zdaje)i wogóle nasz grupa jest cudowna, ludzie i pani... poprostu wymiatamy :)

 

01/06/2010
Magda Charytoniuk


Uwielbiam chodzic tu na zajecia! Jest to najlepszy osrodek lingwistyczny na swiecie! Jeżeli chcecie swobodnie poslugiwac się jezykiem angielskim to pomoze Wam w tym zawsze radosna Pani Julita. Jeśli natomiast, zalezy Wam na zglebieniu tajnikow języka naszych zachodnich sasiadow, a Pani Ania wezmie Was pod Swoje skrzydla, to sukces gwarantowany!!! Pozdrawiam Pania Ele, dzieki której usmiech gosci na twarzy kazdego ucznia!!! Wszystkich serdecznie zapraszam, zeby osobiscie poczuli ta wspaniala atmosfere, której niemozna opisac zadnymi slowami!! ;)

 

24/05/2010
Nina Grabowska


Lubie wszyskię panie i panów cieszę się że tu trafiłem bo tu panie są dla mnie miłe i lubię moją panią która mnie uczy czyli panią Klaudię.

 

17/05/2010
P T


KOCHAM PANIĄ JULITĘ! jeśli angielski to tylko u Niej! :))

 

14/05/2010
Dominika Tomczak1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Dodaj referencje
*Pola obowiązkowe
Nazwisko:*
Imie:*
Adres email:*
O Tobie:
Miejsce zamieszkania:
Adres twojej strony internetowej:
Komentarz:*