Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home

Bardzo polecam ! uczą się tu moje dzieci 7/9lat i MÓWIĄ! Na zagranicznych wakacjach bez problemu bawiły się i rozmawiały z lokalnymi dziećmi.Byliśmy bardzo z nich dumni :)O to chodzi ! Fajnie patrzeć na takie "nowoczesne" dzieci :)

 

23/09/2015
Marzena  Zbyszewska


Dołączam do grona zadowolonych słuchaczy! Dostrzegłam wyraźną poprawę mojego angielskiego. Niewątpliwą zaletą szkoły jest przyjazna atmosfera i uśmiechnięci lektorzy. Kolejnym plusem są urozmaicone i tematyczne zajęcia (Halloweenowe, świąteczne). Dzięki temu nauka języka stała się przyjemnością.

 

16/09/2015
Emilia Piątkowska
gimnazjalistka

Swoją przygodę z Ośrodkiem rozpoczęłam jako słuchacz. W późniejszym czasie stałam się "ośrodkową" praktykantką, a potem lektorem. Czas spędzony z Ośrodkiem wspominam jako ten, który obfitował w przemiłą atmosferę, profesjonalne podejście do słuchaczy oraz świetne efekty nauczania. Gorąco polecam naukę w Ośrodku tym, którzy cenią sobie wysoką jakość nauczania, efekty oraz przesympatyczne towarzystwo lektorów oraz kierownictwa. :)

 

04/09/2015
Iwona Mazur


Chciałbym dołączyć swój głos do opinii o Ośrodku Lingwistycznym w Piasecznie. W mojej ocenie zasługuje on na piątkę. Dlaczego ? W Ośrodku rozpocząłem naukę języka angielskiego jako dorosły człowiek, praktycznie od zera, gdyż nie miałem tego przedmiotu w szkole. Lektorzy, którzy mnie uczyli przez kilka sezonów, osobę, która nie posiada zdolności językowych, doprowadzili do tego, że mogę swobodnie komunikować się w tym języku, zarówno prywatnie jak i w kontaktach zawodowych. W pewnym sensie rok 2015 był zwieńczeniem nauki, ponieważ zdałem FCE. Chcę podziękować za to Pani Eli, Panu Włodkowi - za tworzenie przyjaznych warunków do nauki, ale przede wszystkim Pani Beacie Dobrowolskiej, której profesjonalizm, zaangażowanie oraz otwartość na rozwiązywanie problemów ze zrozumieniem zawiłości językowych, zasługują na ogromny szacunek. Dodam, że mimo skończonej czterdziestki, nie powiedziałem ostatniego słowa i dalej zamierzam kontynuować naukę w OL, gdyż wiem, iż pomogą mi spełnić moje marzenie polegające na doskonaleniu biegłości w porozumiewaniu się językiem angielskim. Na koniec mojej opinii chcę podkreślić, iż w tej szkole językowej każdy znajdzie coś dla siebie, dziecko, nastolatek oraz osoba dorosła, a dzięki fantastycznej atmosferze, poznanym nowym koleżankom i kolegom, można odreagować stres życia codziennego przyswajając język obcy. Jurek

 

02/08/2015
Jerzy Świątek


Rozpocząłem zajęcia w tej szkole języka Angielskiego dwa lata przed maturą, mój angielski nie był w świetnej formie a wręcz można powiedzieć że fatalny jak przez naukę języka angielskiego w szkole podstawowej gimnazjalnej i 2 latach w technikum umiałem tyle co nic. Usłyszałem że w tej szkole potrafią dobrze nauczyć wytłumaczyć i przekazać swoją wiedzę innym uczniom. Przez dwa lata chodzenia do tej szkoły nauczyłem się więcej i zaczołem rozumieć, Pani ucząca moją grupę potrafiła świetnie przekazać mi swoją wiedzę zawsze miała mnóstwo materiałów do ćwiczenia tego języka. Przez ten okres nauki nauczyłem się więcej niż w szkołach w których nauczyciele przychodzą lub nie przychodzą i olewają uczniów tuż przez maturą lub innym egzaminem, a w tej szkole jest inaczej nauczyciel przychodzi bo chce nauczyć kolejne osoby robi to bo lubi a nie bo musi jak w podstawówce gimnazjum czy liceum i technikum. Polecam tą szkołę wszystkim którzy chcą poprawić swoją wiedzę i umiejętności posługiwania się językiem Angielskim. Nie wahajcie się wyborem to jest najlepsza szkoła w Piasecznie.

 

04/07/2015
Mariusz T


Lingwista wymiata! Polecam wszystkim nauke jezykow w osrodku!!! Jest wspaniala atmosfera dzieki Panu Wlodkowi i Pani Eli, dzieki ktorym zawsze mam usmiech od ucha do ucha kiedy przyjde owiedzic. Dzieki nauce angielskiego w Lingwiscie przez 3 lata teraz moge podrozowac i porozumiec sie bez problemu na calym swiecie. (Dziekuje Pani Marto K.!) W Lingwiscie mozna tez poznac duzo osob, ktore moga Cie zainspirowac i zmotywowac, spojrzec na nauke jezyka z innej perspektywy. Za kazdym razem kiedy wracam do Polski to odwiedzam Osrodek i milo wspominam moje zajecia. Zawsze wysylam pocztowki z moich podrozy, ktore to sa zawieszane na scianie z innymi pocztowkami od sluchaczy i to jest swietne! Jesli chcesz sie nauczyc jezyka i przezyc wspaniala przygode to musisz uczyc sie w Lingwiscie! Ania!

 

10/06/2015
Ania Kozlowska


Zdecydowanie polecam Ośrodek Lingwistyczny wszystkim osobom zainteresowanym kontynuacją/rozpoczęciem nauki języków obcych. Już na samym początku olbrzymiej dawki motywacji dostarcza przemiła Pani Ela. Gdyby nie ona, to pewnie nie wybrałabym kursu kończącego się egzaminem. Pani Ela zawsze dysponuje pełnym zakresem informacji, co bardzo ułatwia współpracę. Lektorzy, z którymi miałam okazję współpracować są bardzo mili, profesjonalni i zawsze służą pomocą. Pan Jerzy nauczył mnie płynnego porozumiewania się w języku angielskim. Pani Beacie chciałam bardzo podziękować za wszystkie cenne wskazówki oraz za pomoc w przygotowaniu służbowych nagrań. Tak trzymać :)

 

28/05/2015
Kaczanowska Karolina1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Dodaj referencje
*Pola obowiązkowe
Nazwisko:*
Imie:*
Adres email:*
O Tobie:
Miejsce zamieszkania:
Adres twojej strony internetowej:
Komentarz:*