Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home

KOCHAM PANIĄ JULITĘ! jeśli angielski to tylko u Niej! :))

 

14/05/2010
Dominika Tomczak


Ustna matura podstawowa z angielskiego 20/20, rozszerzona 16/20 - to mówi samo za siebie! A tak poza tym - bardzo fajna, sprzyjająca nauce atmosfera i świetni lektorzy :)

 

13/05/2010
Dorota W.


Chodzę od czterech lat i wciąż jestem pełna zachwytu. Jest tam bardzo miło i łatwo się przyzwyczaić do nauczycieli.Mimo wszystko jeszcze nie wyszłam z szoku jak tam pięknie.Lubię dziewczyny z mojej grupy : Wiki, Paulinę,Zuzę, Julę i Klementynę.Pozdrowionka, Zuza.

 

11/05/2010
Zuzia Kłagisz
Jestem z grupy poniedziałki - środy godzina 16. 00 od pani Julity

- moja grupa jest bardzo fajna, panuje świetna atmosfera...mamy superrr Panią lektorkę oraz...miłą Panią Elę:-) Viki

 

10/05/2010
Wiktoria Aleksandrowicz


nie ma nic dużo do napisania. po prostu jest super! świetni lektorzy, miła atmosfera... i witająca każdego ciepłym, promiennym uśmiechem pani Ela!!!

 

07/05/2010
W. Dorota


Czas spędzony w Ośrodku to coś więcej niż sama nauka. Poznałem tam naprawdę wspaniałych ludzi, a stwarzana przez nich radosna i przyjazna atmosfera zachęca mnie do przychodzenia właśnie tam i uczenia się z nimi angielskiego. Nauczyciele są fantastyczni, a Pani Ela zawsze uśmiechnięta i sympatyczna. Cieszę się, że trafiłem na to miejsce kilka lat temu, bo cały czas tam uczęszczam i jestem zadowolony. Dużo dzięki temu zyskałem. Polecam Ośrodek bardzo serdecznie, bo drugiego takiego miejsca nie znajdziecie! :)

 

05/05/2010
Staś P


Co tu duzo pisać? W ośrodku jak nigdzie indzej panuje bardzo miła atmosfera, zawsze można liczyć na pomoc jeśli zaistnieje taka potrzeba, no i oczywiście mamy możliwość uczenia się wsród najlepszych lektorów. Wychodząc z zajęc można powiedzieć że to był dobrze wykorzystany czas. Jeśli chodzi o lokalizację ośrodka to miejsce również w stu procentach trafione :) Naprawdę zachęcam. Ja jestem bardzo zadowolona.

 

04/05/2010
. Dominika1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Dodaj referencje
*Pola obowiązkowe
Nazwisko:*
Imie:*
Adres email:*
O Tobie:
Miejsce zamieszkania:
Adres twojej strony internetowej:
Komentarz:*