Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home

Polecam zajęcia! Moją lektorką byla pani Julita Szymańska. Super intensywne zajęcia,porządnie przerabialiśmy cały materiał, zagadnienia egzaminacyjne, dużo testów, prac domowych -ale pani Julita ma duże poczucie humoru i wszystko jest zawsze w bardzo przyjaznej zabawnej atmosferze . Zawsze wszystko rewelacyjnie przygotowane, dużo dodatkowych materiałow, bardzo dobry kontakt ( zawsze można o coś dopytać, nie ma "głupich pytan" :) ) duże wspracie przed testami.Widać ,że bardzo jej zależy na uczniach i lubi to co robi ;) Najlepszy nauczyciel jakiego miałam! (czasem przynosiła nam ciasteczka , które sama upiekła , jak super napisaliśmy test :))

 

06/06/2013
P Ola


ktoś mi polecił ten ośrodek, mówiąc że szybko przygotuja mnie do egzaminu.nie wierzyłam jak pewnie większość na początku.wystarczył jeden telefon do Pani Eli i już byłam zapisana. kurs w dogodnych godzinach,prowadzący dostosowuje się do potrzeb grupy, duże doświadczenie i masa praktycznych informacji jak dobrze przygotować sie do egzaminu. Cała masa testów, porad, sposobów jak sobie poradzić w trunych sytuacjach.Nic wiecej nie jest potrzebne poza pracą własną w domu rzecz jasna i sukces murowany :-) i płatności dogodnie rozłożenie.

 

05/06/2013
Maja K


Bardzo przyjazne miejsce, wypada o niebo lepiej w porównaniu z innymi piaseczyńskimi szkołami językowymi. Pani Ela wita każdego po imieniu, atmosfera jest bardzo rodzinna. Zajęcia prowadzone są bardzo solidnie ale na luzie, dobrze dobrane grupy - zarówno pod względem poziomu jak i wieku. Plus za elastyczność jeśli chodzi o wnoszenie opłat. Polecam!

 

05/06/2013
Ewa K.


Od dwóch lat uczęszczam na kursy j. angielskiego w Ośrodku Lingwistycznym w Piasecznie. Szkołę wyróżnia rodzinna atmosfera, indywidualne podejście do słuchacza, elastyczność w doborze odpowiedniego kursu, zawsze cenne rady i doping Pani Eli. Dzięki rozpoczęciu nauki w OLP udało mi się przejść pozytywnie ważną dla mnie rozmowę kwalifikacyjną i zmienić miejsce pracy na lepsze:-)Najlepszą rekomendacją dla szkoły są słuchacze, którzy wiernie uczęszczają na kursy od kilku lat. Liczba stałych bywalców ciągle się powiększa, to motywuje do dalszej nauki:-)

 

05/06/2013
Karolina Zapaśnik


Córki chodzą dopiero od tego roku ale jesteśmy zachwyceni.W innych szkołach nie było możliwości tak dopasowania godzin czy dni, tu tak długo szkoła przestawiała aż udało się! Po raz pierwszy spotkaliśmy się z rekrutacją do grupy gdzie zaangażowana była zarówno osoba odpowiedzialna za kursy jak i lektor.Pokazano nam podręczniki, przykładowe testy - bez napięcia, że musimy je rozwiązywać od razu- czekała nas też rozmowa z lektorką, która sprawdziła wiedzę dzieci(7 i 12lat) ale też opowiedziała o zajęciach. Miły był również fakt iż starano się by córki od pierwszych zajęć miały w grupie koleżanki, zapoznały się z dziećmi.

 

06/10/2012
Hanna Obiszewska


To najlepsza szkoła językowa! Chodziłam tu przez wiele lat i poprzeczka została postawiona zbyt wysoko. Dogodne płatności, bardzo uprzejmy kontakt, super kadra i takie drobne rzeczy jak uśmiech przy wejściu czy upewnianie się czy na pewno wszystko mi pasuje.Lektorzy podchodzą bardzo indywidualnie , lekcje są prowadzone w super atmosferze, nie czuć presji , jest motywacja i nauka prawdziwego angielskiego.

 

06/10/2012
Tamara Anyżewska


Moje dzieci- Asia 9lat i Tomek 11 lat - już kolejny rok chodzą na zajęcia z angielskiego, jesteśmy bardzo zadowoleni. Godziny zajęć są ustalane tak by wszystkim jak najbardziej pasowały, tak samo grupy. A lektorzy naprawdę lubią dzieci i wiedzą jak przekazać pasję do nauki.Cieszę się , że dzieciaki chętnie tu przychodzą i mają fajne wspomnienia związane z nauką.Polecam!

 

06/10/2012
Ania Marczak1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Dodaj referencje
*Pola obowiązkowe
Nazwisko:*
Imie:*
Adres email:*
O Tobie:
Miejsce zamieszkania:
Adres twojej strony internetowej:
Komentarz:*