Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home

Chodziłam do tej szkoły wiele lat temu, na każde zajęcia z przyjemnością. Uczyło mnie kilku wspaniałych nauczycieli, ale do FCE przygotowywała mnie Pani Ela Mańko: do dziś dla mnie wzór nauczyciela. Zdałam z sukcesem, ale chciałam więcej i więcej.. w efekcie jestem już absolwentką filologii angielskiej:)

 

17/08/2012
Renata P.


Profesjonalne zajęcia z angielskiego (konwersacje z native speakerem) i rosyjskiego.Doskonale przygotowany lektor i lektorka, zajęcia dopasowane do moich wymagań, świetne materiały. Jestem bardzo wymagający i nim tu trafiłem byłem na próbnych zajęciach w innych szkołach w Piasecznie. Jakość bezkonkurencyjna.Dobrze wydane pieniądze.

 

10/08/2012
Andrzej Nowak


Rewelacja! Najlepsze kursy i super lektorzy! FCE I CAE zdane na A !Dziękuję za super czas!

 

10/08/2012
Tomek S


Do OL chodziłam przez wiele lat (na początku na język angielski, potem na włoski) i szczerze polecam tam naukę! Są bezkonkurencyjni pod każdym względem!!!

 

07/08/2012
Ania P.


Ośrodek świetnie przygotowuje do wszelkich egzaminów, dzięki wysokiemu poziomowi nauczania i przyjaznej atmosferze już po pięciu latach udało się podejść do CAE i zdać na A, pomimo faktu, iż zaczynałem dopiero od intermediate. Gorąco polecam :)

 

30/07/2012
Artur Sidwa


50/50 z egzaminu gimnazjalnego, to mówi samo za siebie! Liczę na podobny wynik z FCE, z Panią Julitą wszystko jest możliwe :-)

 

06/06/2012
Dębska Marianna


Wszyscy , którzy trafili na zajęcia z Panią Julitą to szczęściarze :) Cieszę się , że zaliczam się do tego grona. W szkole panuje super atmosfera, w dużej mierze dzięki zawsze uśmiechniętej Pani Eli !

 

13/04/2012
Ania Marcinkowska1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Dodaj referencje
*Pola obowiązkowe
Nazwisko:*
Imie:*
Adres email:*
O Tobie:
Miejsce zamieszkania:
Adres twojej strony internetowej:
Komentarz:*