Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home

Moje dzieci- Asia 9lat i Tomek 11 lat - już kolejny rok chodzą na zajęcia z angielskiego, jesteśmy bardzo zadowoleni. Godziny zajęć są ustalane tak by wszystkim jak najbardziej pasowały, tak samo grupy. A lektorzy naprawdę lubią dzieci i wiedzą jak przekazać pasję do nauki.Cieszę się , że dzieciaki chętnie tu przychodzą i mają fajne wspomnienia związane z nauką.Polecam!

 

06/10/2012
Ania Marczak


Ośrodek Lingwistyczny oferuje niepowtarzalną, miłą i rodzinną atmosferę. Uczę się tam od 10 lat: angielskiego, niemieckiego i francuskiego. Lektorzy są profesjonalistami, kursanci szybko zdobywają rozmaite certyfikaty z doskonałymi wynikami (ja sama zdałam FCE i CAE jeszcze w gimnazjum). W ofercie zawsze są wspaniałe konwersacje z native speakerem. Naprawdę polecam i pozdrawiam: Panią Anię J., Panią Anię P., Panią Ewę K., Panią Monikę, Gary'ego i oczywiście Panią Elę i Pana Włodka~!

 

03/10/2012
Karolina Mackiewicz


Chodzę na zajęcia do Ośrodka od sześciu lat i mam zamiar to kontynuować. W drugiej klasie gimnazjum zdałam FCE, rok później CAE i wiem, że to nie koniec mojej przygody z angielskim. Wysoki poziom, sympatyczna atmosfera - to wszystko razem sprawia, że nauka języka staje się przyjemnością, a nawet może przeobrazić się w prawdziwą pasję. Gorąco polecam każdemu, bez wyjątku!

 

01/10/2012
Gabriela Jadłowska


Chodziłam na kurs angielskiego i w tym roku też będę ! Opłacało się czasem pomęczyć bo w gimnazjum byłam jedną z lepszych w klasie !Pozdrowienia dla całej grupy pani Moniki!

 

04/09/2012
K Kaśka


Chodziłam na kurs maturalny i dzięki temu super zdałam egzamin i dostałam się na wymarzone studia !:) Bardzo polecam !

 

04/09/2012
Monika Sokołowska


Nauka w Ośrodku Lingwistycznym to czysta przyjemność! Lektorzy prezentują bardzo wysoki poziom, są wymagający ale jednocześnie bardzo sympatyczni. Dzięki nauce w OL mogłam poznać fantastyczne osoby i podszkolić mój angielski! Uśmiechnięta pani Ela zawsze dba o miłą atmosferę!

 

23/08/2012
Maria Radzyńska


Nawet gdy jest się "starszym" ;-) , dzięki pomocy kadry z ośrodka przekonasz się że na naukę nie jest za późno. Ceny za kursy na przyzwoitym poziomie, a skuteczność nauczania na bardzo dobrym. Pozdrowienia dla Pani Eli.

 

20/08/2012
Agnieszka Szynkowska1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Dodaj referencje
*Pola obowiązkowe
Nazwisko:*
Imie:*
Adres email:*
O Tobie:
Miejsce zamieszkania:
Adres twojej strony internetowej:
Komentarz:*