Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home

Do Ośrodka Lingwistycznego trafiłam kilkanaście lat temu. Spotkałam tam wspaniałych ludzi, przede wszystkim Panią Elę Mańko- wspaniałą zdeterminowaną lektorkę z poczuciem odpowiedzialności za wyniki uczniów. W tym roku wróciłam i trafiłam do Pani Beaty – lektorki wymagającej, zadającej dużo pracy domowej, lubiącej sprawdziany i wypracowania oraz znającej doskonale wymagania do FCE. Według mnie to jest klucz do dobrego wyniku na egzaminie Ośrodek Lingwistyczny jako jedyna szkoła w Piasecznie daje 76 godzin zegarowych zajęć do FCE w semestrze. To najwięcej w naszym mieście. Równocześnie cena kursu jest bardzo przystępna - wiem ponieważ zrobiłam porównanie z innymi szkołami językowymi w Piasecznie i Warszawie. Uśmiech Pani Eli kierowniczki działa jak balsam na duszę gdy idę pisać kolejny test i sprawia, że na zajęcia przychodzę pełna nadziei energii i motywacji. Biblioteka Ośrodkowa jest dobrze wyposażona więc po zajęciach można wypożyczyć książkę i czytać w domu.

 

19/03/2015
Irmina Wieczorek


Gdy zaczęłam kurs angielskiego u Lingwisty byłam jeszcze w Szkole Podstawowej. Zajęcia bardzo pomogły mi osiągać dużo lepsze wyniki w szkole, ale też pozwoliły mi dzisiaj zdać certyfikat IELTS, potrzebny aby studiować za granicą. Dziś jestem studentką KU Leuven w Belgii, właśnie dzięki Lingwiście!

 

21/12/2014
Małgorzata Wyszkowska
Studentka KU Leuven w Belgii

Jedyna szkoła z tak elastycznym podejściem do ucznia. Pracuję na zmiany i dużo wyjeżdżam w Ośrodku tak poustawiano mi zajęcia ,że mogę chodzić do grupy, zawsze czekają na mnie materiały a pani Agnieszka chętnie pomoże czy wytłumaczy. Zaufałam ,że naprawdę dam radę i nawet ja kobieta mocno po 40 jestem w stanie się nauczyć :)teraz zmieniłam pracę właśnie dzięki znajomości języka Dziękuje

 

18/09/2014
Kłak Maria


Profesjonaliści, ludzie którzy tu pracują nie myślą tylko o pieniądzach ale o tym co najlepsze dla ucznia i jego nauki. Byłem zaskoczony gdy nauczyciel , który kwalifikował moje dziecko do grupy stanowczo nie zgodził się na niższy poziom niż chcieliśmy ( grupa jego kolegów z klasy, byłoby wygodniej z dojazdami) ale kompetentnie uzasadnił i przekonał do swojej racji (poziom wyżej niż koledzy z klasy). Mogliśmy przetestować jak Maks odnajdzie się u starszych dzieci, porozmawiać z lektorką.Była to słuszna decyzja i bardzo jesteśmy wdzięczni ,że nie potraktowano nas standardowo ale ,że też pracują tu ludzie którzy naprawdę znają się na tym co robią i uczciwie traktują ludzi.A syn okazało się,że na zajęciach w innej szkole przeszkadzał i był problematyczny bo się po prostu nudził w Ośrodku Lingwistycznym na wstępie już to zaobserwowano i teraz jest zdolnym aniołkiem a nie problematycznym Maksem...Polecam z czystym sumieniem!

 

18/09/2014
Okoń Karol


Na zajęcia z angielskiego chodziłam jeszcze gdy na ścianie z pocztówkami było 5 kartek. Urzekła mnie atmosfera tego miejsca - profesjonalne i indywidualne podejście do każdego z słuchaczy, uśmiech i życzliwość. Wydawałoby się, że dodatkowe zajęcia dla licealisty to nic przyjemnego, a jednak. Na lekcje chodziłam z uśmiechem na twarzy, czasami nawet godzinę wcześniej po to by napić się herbaty i porozmawiać z Panią Elą, która powinna dostać certyfikat psychologa. Zajęcia pozwoliły mi zdać świetnie maturę i ośmieliły mnie w mówieniu. Kontynuuję swoją przygodę z językiem angielskim i śmiało mogę powiedzieć, że dzięki temu ośrodkowi ją rozpoczęłam. Polecam i pozdrawiam !!! Marta

 

29/04/2014
Marta Sarnecka


Ten Ośrodek to najlepsza szkoła językowa! Zawsze przychodzę tam z uśmiechem,a nawet jeśli tak nie jest to zajęcia szybko poprawiają mi humor :) Pan Jurek,Pan Marcin i Pani Julita to wymarzeni lektorzy dla większości.Nie dość,że świetnie uczą to zarażają pozytywną energią.Dzięki temu w Ośrodku się uczysz i bawisz,a to chyba najważniejsze. Nie mogłabym zapomnieć również o Pani Eli,która zawsze tryska radością i wita uśmiechem :) gorąco polecam!

 

23/04/2014
Anna Zduńczyk


Miejsce, do którego mam ogromny sentyment:) Kompetentni, zawsze przygotowani do zajęć lektorzy, ciepła, rodzinna atmosfera tworzona przez Panią Elę i Pana Włodka - zawsze uśmiechniętych, życzliwych, gotowych "stanąć na uszach", żeby dopasować osobę prowadzącą i godziny zajęć do słuchacza. To wszystko razem sprawia, że OL jest naprawdę wyjątkowym miejscem, do którego wraca się z przyjemnością.

 

22/04/2014
Monika Gamracy1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Dodaj referencje
*Pola obowiązkowe
Nazwisko:*
Imie:*
Adres email:*
O Tobie:
Miejsce zamieszkania:
Adres twojej strony internetowej:
Komentarz:*