Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home

Miejsce, do którego mam ogromny sentyment:) Kompetentni, zawsze przygotowani do zajęć lektorzy, ciepła, rodzinna atmosfera tworzona przez Panią Elę i Pana Włodka - zawsze uśmiechniętych, życzliwych, gotowych "stanąć na uszach", żeby dopasować osobę prowadzącą i godziny zajęć do słuchacza. To wszystko razem sprawia, że OL jest naprawdę wyjątkowym miejscem, do którego wraca się z przyjemnością.

 

22/04/2014
Monika Gamracy


Najlepszy ośrodek jaki może być! Uczy mnie Pani Agnieszka, najsympatyczniejsza nauczycielka jaką tylko mogłam spotkać. No i jeszcze Pani Ela! Zawsze przy wejściu zaraża pozytywną energią :)

 

07/02/2014
Sylwia Barańska


Mam ogromny sentyment do Ośrodka. Bardzo miło wspominam zajęcia oraz całą Kadrę, oczywiście z zawsze uśmiechniętą Panią Elą na czele! Nie dość, że dzięki Ośrodkowi zrobiłam certyfikaty, dzięki którym sama dzisiaj jestem lektorem, z częścią osób do dzisiaj utrzymuję świetny kontakt, to w dodatku znalazłam tu męża... :) Pozdrowienia dla mojej ulubionej szkoły językowej!

 

01/12/2013
Magdalena Perzyna


Chodziłem na zajęcia do Ośrodka w czasach gimnazjalnych, a po kilku latach przerwy wróciłem przygotować się do CAE. Egzamin zdałem bez większych problemów i z czystym sumieniem zachęcam wszystkich do pójścia w moje ślady. Rodzinna atmosfera, świetni nauczyciele i niezastąpiona pani Ela - od szkoły językowej ciężko wymagać więcej :)

 

27/09/2013
Paweł Zwierzchowski


Po lekcjach w Ośrodku wiem dlaczego nie warto uczyć się na korepetycjach w domu.Lekcje tu są bez porównania lepsze i efekty super. Widać ,ze nauczyciel jest przygotowany do zajęć, nie spóźnia się, nie odbiera telefonu! ( to zdarzało sie na lekcjach prywatnych w domu...)słucha i dostosowuje zajęcia do moich potrzeb.Zachęcam każdego by choć raz spróbował zajęć tutaj bo juz nigdy nie wróci do innych! Ja wiem ,ze są to pieniądze dobrze wydane. Pozdrawiam panią Kasię i całą ekipę Ośrodka!:)

 

03/09/2013
Zosia Wysocka


Polecam!!! Załuję,że tak późno tu trafilem , ale lepiej późno niź wcale!:) Chodziłem na kurs do matury i mimo,że na początku było kiepsko , nawet przestawić się bałem pod koniec zdałem ustny na 85% !Bardzo motywujące zajęcia,inaczej niż w szkole nie dało się obijać:) wysoki poziom no i i rewelacyjny nauczyciel i cała kadra(bo miałem zastępstwa wiec to nie wyjątek :)) W tym roku będę kontynuował i mam nadzieję zdać certyfikat :) Pozdrowienia od studenta!

 

03/09/2013
Kuba Tomczyk


Na angielski w tym ośrodku uczęszczam od ok. 5 lat i z przyjemnością mogę go polecić. Pracują tu sympatyczni i mili nauczyciele. W tym roku chodziłam na zajęcia Pani Julity i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Zajęcia są ciekawe,luźne i oczywiście dużo uczą. Wcześniej uczyła mnie Pani Paulina, którą też mile wspominam. Mam zamiar również za rok uczęszczać na zajęcia w tym ośrodku. Osobą ciepłą i miłą, którą zawsze będę mile wspominać jest też Pani Ela. :)

 

18/07/2013
Justyna Sibilska1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Dodaj referencje
*Pola obowiązkowe
Nazwisko:*
Imie:*
Adres email:*
O Tobie:
Miejsce zamieszkania:
Adres twojej strony internetowej:
Komentarz:*