Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home

To już trzy lata odkąd skończyłam naukę w Ośrodku Lingwistycznym w Piasecznie. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że to tu zaraziłam się pasją do nauki języków obcych. Najmocniejszy ładunek pozytywnej energii dostarczyła mi pani Julita Szymańska, która ma niesamowite podejście do człowieka. Nie tylko nauczyła mnie angielskiego, ale i zachęciła do samodzielnego odkrywania świata, szukania nowych źródeł inspiracji i podróżowania właśnie z wykorzystaniem nowego języka :D Mówię to z perspektywy studentki, która wzięła udział w ogromnej liczbie międzynarodowych projektów i wymian zagranicznych, a obecnie studiuje sobie jak gdyby nigdy nic w języku angielskim na Uniwersytecie Karola w Pradze, a od sierpnia zaczyna nową przygodę w Holandii w Saxion University of Applied Sciences. Podsumowując- mam same dobre wspomnienia ^^ P.S. Pani Ela jest świetna!!!

 

29/03/2015
Daria Sulikowska
studentka UW

Do Ośrodka Lingwistycznego trafiłam kilkanaście lat temu. Spotkałam tam wspaniałych ludzi, przede wszystkim Panią Elę Mańko- wspaniałą zdeterminowaną lektorkę z poczuciem odpowiedzialności za wyniki uczniów. W tym roku wróciłam i trafiłam do Pani Beaty – lektorki wymagającej, zadającej dużo pracy domowej, lubiącej sprawdziany i wypracowania oraz znającej doskonale wymagania do FCE. Według mnie to jest klucz do dobrego wyniku na egzaminie Ośrodek Lingwistyczny jako jedyna szkoła w Piasecznie daje 76 godzin zegarowych zajęć do FCE w semestrze. To najwięcej w naszym mieście. Równocześnie cena kursu jest bardzo przystępna - wiem ponieważ zrobiłam porównanie z innymi szkołami językowymi w Piasecznie i Warszawie. Uśmiech Pani Eli kierowniczki działa jak balsam na duszę gdy idę pisać kolejny test i sprawia, że na zajęcia przychodzę pełna nadziei energii i motywacji. Biblioteka Ośrodkowa jest dobrze wyposażona więc po zajęciach można wypożyczyć książkę i czytać w domu.

 

19/03/2015
Irmina Wieczorek


Gdy zaczęłam kurs angielskiego u Lingwisty byłam jeszcze w Szkole Podstawowej. Zajęcia bardzo pomogły mi osiągać dużo lepsze wyniki w szkole, ale też pozwoliły mi dzisiaj zdać certyfikat IELTS, potrzebny aby studiować za granicą. Dziś jestem studentką KU Leuven w Belgii, właśnie dzięki Lingwiście!

 

21/12/2014
Małgorzata Wyszkowska
Studentka KU Leuven w Belgii

Jedyna szkoła z tak elastycznym podejściem do ucznia. Pracuję na zmiany i dużo wyjeżdżam w Ośrodku tak poustawiano mi zajęcia ,że mogę chodzić do grupy, zawsze czekają na mnie materiały a pani Agnieszka chętnie pomoże czy wytłumaczy. Zaufałam ,że naprawdę dam radę i nawet ja kobieta mocno po 40 jestem w stanie się nauczyć :)teraz zmieniłam pracę właśnie dzięki znajomości języka Dziękuje

 

18/09/2014
Kłak Maria


Profesjonaliści, ludzie którzy tu pracują nie myślą tylko o pieniądzach ale o tym co najlepsze dla ucznia i jego nauki. Byłem zaskoczony gdy nauczyciel , który kwalifikował moje dziecko do grupy stanowczo nie zgodził się na niższy poziom niż chcieliśmy ( grupa jego kolegów z klasy, byłoby wygodniej z dojazdami) ale kompetentnie uzasadnił i przekonał do swojej racji (poziom wyżej niż koledzy z klasy). Mogliśmy przetestować jak Maks odnajdzie się u starszych dzieci, porozmawiać z lektorką.Była to słuszna decyzja i bardzo jesteśmy wdzięczni ,że nie potraktowano nas standardowo ale ,że też pracują tu ludzie którzy naprawdę znają się na tym co robią i uczciwie traktują ludzi.A syn okazało się,że na zajęciach w innej szkole przeszkadzał i był problematyczny bo się po prostu nudził w Ośrodku Lingwistycznym na wstępie już to zaobserwowano i teraz jest zdolnym aniołkiem a nie problematycznym Maksem...Polecam z czystym sumieniem!

 

18/09/2014
Okoń Karol


Na zajęcia z angielskiego chodziłam jeszcze gdy na ścianie z pocztówkami było 5 kartek. Urzekła mnie atmosfera tego miejsca - profesjonalne i indywidualne podejście do każdego z słuchaczy, uśmiech i życzliwość. Wydawałoby się, że dodatkowe zajęcia dla licealisty to nic przyjemnego, a jednak. Na lekcje chodziłam z uśmiechem na twarzy, czasami nawet godzinę wcześniej po to by napić się herbaty i porozmawiać z Panią Elą, która powinna dostać certyfikat psychologa. Zajęcia pozwoliły mi zdać świetnie maturę i ośmieliły mnie w mówieniu. Kontynuuję swoją przygodę z językiem angielskim i śmiało mogę powiedzieć, że dzięki temu ośrodkowi ją rozpoczęłam. Polecam i pozdrawiam !!! Marta

 

29/04/2014
Marta Sarnecka


Ten Ośrodek to najlepsza szkoła językowa! Zawsze przychodzę tam z uśmiechem,a nawet jeśli tak nie jest to zajęcia szybko poprawiają mi humor :) Pan Jurek,Pan Marcin i Pani Julita to wymarzeni lektorzy dla większości.Nie dość,że świetnie uczą to zarażają pozytywną energią.Dzięki temu w Ośrodku się uczysz i bawisz,a to chyba najważniejsze. Nie mogłabym zapomnieć również o Pani Eli,która zawsze tryska radością i wita uśmiechem :) gorąco polecam!

 

23/04/2014
Anna Zduńczyk1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Dodaj referencje
*Pola obowiązkowe
Nazwisko:*
Imie:*
Adres email:*
O Tobie:
Miejsce zamieszkania:
Adres twojej strony internetowej:
Komentarz:*