Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home Training Materials
Materiały szkoleniowe PDF Print
There are no translations available.

Na wszystkich poziomach korzystamy z najlepszych materiałów dostępnych na rynku, podręczników
dostosowanych do potrzeb słuchaczy, jak również materiałów dodatkowych prezentujących różnorodność
języków (prasa, film, muzyka), dzięki czemu zajęcia są interesujące i urozmaicone, a przede wszystkim przynoszą efekty i zadowolenie.

Uczymy z książek rekomendowanych przez MEN. Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi wydawnictwami mi.n. MacMillan, Lingman, Oxford, Cambridge, Cornelsen, Hueber, PWN,  tak więc zawsze jesteśmy na bieżąco, a Państwo macie gwarancję, że materiały wykorzystywane prez nas są najlepsze. Podręczniki oparte są na badaniach - uwzględniających aspekty regionalne - przeprowadzanych wśród studentów na całym świecie. Każda lekcja zaplanowana jest tak, by dać uczącym możliwość płynnego posługiwania się językiem na aktualnym poziomie zaawansowania.

Rezultaty łatwo jest dostrzec: zajęcia są urozmaicone i interesujące, a co najważniejsze, przynoszą naszym studentom wymierne efekty i zadowolenie

 

Polls

Co jest naj Naj NAJ w naszym Ośrodku?
 

AutarTimonial

Ten Ośrodek to najlepsza szkoła językowa! Zawsze przychodzę tam z uśmiechem,a nawet jeśli tak nie jest to zajęcia szybko poprawiają mi humor :) Pan Jurek,Pan Marcin i Pani Julita to wymarzeni lektorzy dla większości.Nie dość,że świetnie uczą to zarażają pozytywną energią.Dzięki temu w Ośrodku się uczysz i bawisz,a to chyba najważniejsze. Nie mogłabym zapomnieć również o Pani Eli,która zawsze tryska radością i wita uśmiechem :) gorąco polecam!


Anna Zduńczyk


See Another