Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home Training Materials
Materiały szkoleniowe PDF Print
There are no translations available.

Na wszystkich poziomach korzystamy z najlepszych materiałów dostępnych na rynku, podręczników
dostosowanych do potrzeb słuchaczy, jak również materiałów dodatkowych prezentujących różnorodność
języków (prasa, film, muzyka), dzięki czemu zajęcia są interesujące i urozmaicone, a przede wszystkim przynoszą efekty i zadowolenie.

Uczymy z książek rekomendowanych przez MEN. Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi wydawnictwami mi.n. MacMillan, Lingman, Oxford, Cambridge, Cornelsen, Hueber, PWN,  tak więc zawsze jesteśmy na bieżąco, a Państwo macie gwarancję, że materiały wykorzystywane prez nas są najlepsze. Podręczniki oparte są na badaniach - uwzględniających aspekty regionalne - przeprowadzanych wśród studentów na całym świecie. Każda lekcja zaplanowana jest tak, by dać uczącym możliwość płynnego posługiwania się językiem na aktualnym poziomie zaawansowania.

Rezultaty łatwo jest dostrzec: zajęcia są urozmaicone i interesujące, a co najważniejsze, przynoszą naszym studentom wymierne efekty i zadowolenie

 

Polls

Co jest naj Naj NAJ w naszym Ośrodku?
 

AutarTimonial

Zdecydowanie polecam Ośrodek Lingwistyczny wszystkim osobom zainteresowanym kontynuacją/rozpoczęciem nauki języków obcych. Już na samym początku olbrzymiej dawki motywacji dostarcza przemiła Pani Ela. Gdyby nie ona, to pewnie nie wybrałabym kursu kończącego się egzaminem. Pani Ela zawsze dysponuje pełnym zakresem informacji, co bardzo ułatwia współpracę. Lektorzy, z którymi miałam okazję współpracować są bardzo mili, profesjonalni i zawsze służą pomocą. Pan Jerzy nauczył mnie płynnego porozumiewania się w języku angielskim. Pani Beacie chciałam bardzo podziękować za wszystkie cenne wskazówki oraz za pomoc w przygotowaniu służbowych nagrań. Tak trzymać :)


Kaczanowska Karolina


See Another