Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home Teaching methods
Metody nauczania PDF Print
There are no translations available.

W naszej szkole opieramy się na komunikatywnym modelu nauczania języków obcych, co oznacza, iż główny
nacisk kładziemy na umiejętność porozumiewania się w języku obcym, począwszy już od pierwszych zajęć. Dlatego też nasi słuchacze dużo pracują w parach oraz w grupach,  wymieniając informacje, w oparciu o nowo poznawane treści.
Staranne dobieranie przez naszych lektorów sprawdzonych technik, wywodzących się z różnorakich metod, jak
również nowych, przetestowanych materiałów dydaktycznych, pomaga zarówno w poznawaniu nowego, jak i utrwalaniu już poznanego materiału.
Oprócz sprawności werbalnej, stopniowo rozwijamy umiejętności słuchaczy w zakresie pisania, czytania oraz
rozumienia ze słuchu. Stosujemy pomoce audio-wizualne, ale szczególnie mocno eksponujemy rolę nauczyciela.
Nasi lektorzy są zobligowani do nieustannego podnoszenia swoich kwalifikacji, a stały nadzór metodyczny
zapewnia wysoki standard nauczania.

 

Polls

Co jest naj Naj NAJ w naszym Ośrodku?
 

AutarTimonial

Chciałbym dołączyć swój głos do opinii o Ośrodku Lingwistycznym w Piasecznie. W mojej ocenie zasługuje on na piątkę. Dlaczego ? W Ośrodku rozpocząłem naukę języka angielskiego jako dorosły człowiek, praktycznie od zera, gdyż nie miałem tego przedmiotu w szkole. Lektorzy, którzy mnie uczyli przez kilka sezonów, osobę, która nie posiada zdolności językowych, doprowadzili do tego, że mogę swobodnie komunikować się w tym języku, zarówno prywatnie jak i w kontaktach zawodowych. W pewnym sensie rok 2015 był zwieńczeniem nauki, ponieważ zdałem FCE. Chcę podziękować za to Pani Eli, Panu Włodkowi - za tworzenie przyjaznych warunków do nauki, ale przede wszystkim Pani Beacie Dobrowolskiej, której profesjonalizm, zaangażowanie oraz otwartość na rozwiązywanie problemów ze zrozumieniem zawiłości językowych, zasługują na ogromny szacunek. Dodam, że mimo skończonej czterdziestki, nie powiedziałem ostatniego słowa i dalej zamierzam kontynuować naukę w OL, gdyż wiem, iż pomogą mi spełnić moje marzenie polegające na doskonaleniu biegłości w porozumiewaniu się językiem angielskim. Na koniec mojej opinii chcę podkreślić, iż w tej szkole językowej każdy znajdzie coś dla siebie, dziecko, nastolatek oraz osoba dorosła, a dzięki fantastycznej atmosferze, poznanym nowym koleżankom i kolegom, można odreagować stres życia codziennego przyswajając język obcy. Jurek


Jerzy Świątek


See Another