Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home Language courses
Kursy językowe PDF Print
There are no translations available.

Zapisy na zajęcia odbywają się w siedzibie Szkoły:

 • od poniedziałku do piątku w godzinach: 15.00-20.00
 • w soboty w godzinach: 9.00-13.00

Zapisać można się osobiście, telefonicznie, bądź za pośrednictwem formularza na naszej stronie internetowej która znajduje się tutaj.

Uczymy zarówno w Naszym Ośrodku, jak i w: Szkole Podstawowej nr 5 w Piasecznie, przy ul. Szkolnej 14 i Gimnazjum nr 1, przy ul. ul. Sikorskiego 20 oraz w siedzibach firm i instytucji.

Nasze kursy szyjemy na miarę! Zależy nam na tym,aby Nasi Słuchacze byli zadowoleni i zyskali maksimum korzyści płynących z uczestnictwa w zajęciach. Jeśli nie jesteś pewien czy ze względu na pracę, częste wyjazdy bądź małe dziecko będziesz mógł uczestniczyć w zajęciach w grupie, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. Postaramy się dostosować naszą ofertę do Twoich potrzeb.

Poza standardowymi kursami, oferujemy również zajęcia raz w tygodniu po 3 godz. lekcyjne, weekendowe, zmianowe, a także intensywne - nawet codziennie. Zawsze - nawet już po rozpoczęciu semestru istnieje możliwość zmiany grupy na indywidualną prośbę ucznia bądź sugestię lektora. Istnieje też możliwość utworzenia grupy mniejszej niż 5 osób.

W naszej ofercie są również zajęcia indywidualne, prowadzone w oparciu o program specjalnie przygotowany dla potrzeb zainteresowanego słuchacza.

Nasze grupy specjalnych życzeń to m.in.: same Panie tylko raz w tygodniu i tylko kulturalne rozmowy po hiszpańsku, grupa weekendowych miłośników angielskiego w bardzo dużych dawkach, grupa zmianowa, raz rano, raz wieczorem.

Słownictwo biznesowe, prawnicze, medyczne i wiele innych nie mają dla nas tajemnic.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

 

 

Cennik: Tutaj

 

 

Zakwalifikowanie do grupy o odpowiednim stopniu zaawansowania odbywa się zawsze 4-stopniowo:

 1. rozwiązanie bezpłatnego testu kwalifikacyjnego
 2. rozmowa z Kierownikiem ds. Kursów Językowych (określenie celów nauki, wybór najodpowiedniejszego sposobu nauczania)
 3. rozmowa z lektorem
 4. wywiad po pierwszych zajęciach

W przypadku dzieci poziom zaawansowania oceniany jest również na podstawie rozmowy z rodzicami.

 

Poziomy nauczania:

 1. początkujący (beginners)
 2. elementarny (elementary)
 3. podstawowy wyższy (upper elementary)
 4. średni - niższy (pre-intermediate)
 5. średni (intermediate)
 6. średni - wyższy (upper intermediate)
 7. zaawansowany (advanced)

 

 1. początkujący (Anfaengerstufe)
 2. średniozaawansowany (Mittelstufe)
 3. zaawansowany (fuer Fortgeschrittene)
 4. przygotowanie do egzaminu Zertifikat Deutsch

 

 1. Debutant
 2. Faux Debiutant
 3. Intermediaire
 4. Avance

 

 1. Livello Elementare
 2. Livello Intermedio
 3. Livello Medio
 4. Livello Superiore

 

 1. Nivel de iniciación
 2. Nivel elemental
 3. Nivel intermedio
 4. Nivel superior

 

 1. elementarny A1
 2. podstawowy A2
 3. progowy B1
 4. postprogowy B2
 5. C1- Osoba posługująca się językiem na tym poziomie rozumie znaczenie głównych wątków przekazu zawartego w złożonych tekstach na tematy konkretne i abstrakcyjne, łącznie z rozumieniem dyskusji na tematy techniczne z zakresu jej specjalności

6.  Osoba posługująca się językiem na tympoziomie może z łatwością zrozumieć praktycznie wszystko, co usłyszy lub przeczyta.

Nowości:

 • Bezpłatne konwersacje na każdym poziomie
 • Sobotni klub filmowy
 • Gratisowa biblioteczka
Last Updated on Wednesday, 04 August 2010 08:52
 

Polls

Co jest naj Naj NAJ w naszym Ośrodku?
 

AutarTimonial

Rozpocząłem zajęcia w tej szkole języka Angielskiego dwa lata przed maturą, mój angielski nie był w świetnej formie a wręcz można powiedzieć że fatalny jak przez naukę języka angielskiego w szkole podstawowej gimnazjalnej i 2 latach w technikum umiałem tyle co nic. Usłyszałem że w tej szkole potrafią dobrze nauczyć wytłumaczyć i przekazać swoją wiedzę innym uczniom. Przez dwa lata chodzenia do tej szkoły nauczyłem się więcej i zaczołem rozumieć, Pani ucząca moją grupę potrafiła świetnie przekazać mi swoją wiedzę zawsze miała mnóstwo materiałów do ćwiczenia tego języka. Przez ten okres nauki nauczyłem się więcej niż w szkołach w których nauczyciele przychodzą lub nie przychodzą i olewają uczniów tuż przez maturą lub innym egzaminem, a w tej szkole jest inaczej nauczyciel przychodzi bo chce nauczyć kolejne osoby robi to bo lubi a nie bo musi jak w podstawówce gimnazjum czy liceum i technikum. Polecam tą szkołę wszystkim którzy chcą poprawić swoją wiedzę i umiejętności posługiwania się językiem Angielskim. Nie wahajcie się wyborem to jest najlepsza szkoła w Piasecznie.


Mariusz T


See Another